Складіть йонно -молекулярні рівняння таких реакцій: ПЛИЗ ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Al(OH)3 + HCl → K2CO3 + HCl→ Na2S +H2SO4 → (утворюється H2S↑ у вигляді газу) MgSO3 + HCl→

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Богдана.
Первое не знаю
K2CO3+2HCl= 2KCl + H2CO3
Na2S+H2SO4= Na2SO4 +H2S^
MgSO3+2HCl= MgCl2 + H2SO3