Визначіть елемент, атом якого має на три електрони менше, будова зовнішнього енергетичного рівня

якого 2s2p6. Обчисліть масову частку цього елемента у його вищому оксиді. P.s. В формуле «2s2p6», вторая цифра 2 и цифра 6 маленькие (степень)

Ответы на вопрос

Отвечает Демеуов Бекзат.
Этот елемент Натрий, так как 8+3=11 и это количество електронов Натрия. Его высший оксид это Na2O. 23+(16*2)=23+32=55. Если надо будет напишу как Найти высший оксид