у 1925 році Майкл Фарадей відкрив у світильному газі вуглеводень, що містив 92,3% Карбону і 7,7%

Гідрогену. Густина парів цього вуглеводню за повітрям 2,69 Виведіть формулу цієї речовини. Дано:​

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Данил.

Відповідь:

Дано:​

w(C)=92,3%=0,923

w(H)=7,7%=0,077

D=2,69

M(пов.)=29

--------

CxHy-?

M(CxHy)=29*2,69=78

n(C)=78*0,923/12=6

n(H)=78*0,077/1=6

C6H6

Пояснення: