Обчисліть і вкажіть число молекул у вуглекислому газі кількістю речовини 5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Кирилл.

Ответ:

N = Na × n = 6,02 × 10^23 × 5 = 30,1 × 10^23