.У воді массою 300г при температурі 20° барій хлорид масою 15 г.Яка розчинність солі при даній

температурі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастерских Дима.

Ответ:

16г

N=Na(Постоянное авагардо)*n

N=6.02*10²³*0.5=3.01*10²³ молекул.

Объяснение: