Який об'єм займає за (н.у.) 0,5 моль сірчистого газу (So 2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Агулов Паша.

Ответ:

11,2 літрів

Объяснение:

Будь-який газ у кількості 1 моль займає 22,4 літрів

V = n*Vm (V(SO₂) = n(SO₂)*Vm = 0,5 моль*22,4 л/моль = 11,2 л