Яка маса хлорбензену утвориться в результаті каталітичного хлорування бензену масою 39г


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Иоанн.

Ответ:

56,25 гр

Объяснение:

С6H6+Cl2=C6H5Cl+HCl

m(C6H6)/M(C6H6)=x/M(C6H5Cl)

x-m(C6H5Cl)

x=56,25

m(C6H5Cl)=56,25 гр