- -) 3. Розставити коефіцієнти у рівняннях реакцій : P+ O2 -P205 AI + H2SO4 – Alb(SO4)3 + H2 NH3

+ CuO = Cu + N2 + H2O NaOH + H3PO4 = Na3PO4 + H,0 4. Визначити масові частки елементів у речовині Fe2O3 -

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Анатолий.

Ответ:

Объяснение:

3. Розставити коефіцієнти у рівняннях реакцій :

4P + 5O2 = 2P205

2AI + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2↑

2NH3 + 3CuO = 3Cu + N2↑ + 3H2O

3NaOH + H3PO4 = Na3PO4 + 3H20

4. Визначити масові частки елементів у речовині Fe2O3

 Fe₂O₃  Молекулярная масса = 160

w(Fe)=2Ar(Fe)/Mr(Fe2O3)=2×56/160=0.7 или 70%

w(О)=3Ar(О)/Mr(Fe2O3)=3×16/160=0.3 или 30%