2. Знайти відносні молекулярні маси для: H2SO4, C, NA2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Запорощенко Анастасия.

Ответ:

H2SO4 =1×2+32+16×4=98г/моль

C=12 г/моль

NA2CO3=2×23+12+3×16=46+12+48=106г/моль