Який об'єм повітря кількість речовин 0,8 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Войцехович Андрій.

\bf n = \frac{V}{V_m} \Leftrightarrow \boxed{\bf V = n*V_m} (Vₘ = 22,4 л/моль при нормальных условиях).
V(воздуха) = n(воздуха)*Vₘ = 0,8 моль*22,4 л/моль = 17,92 л.
Ответ : 17,92 л.

Отвечает Кошерь Миша.

n=V/V(норм)

V=n*V(норм)

V=0,8*22,4=17,92 л