Обчисли масу аргентум нітрату 3 хімічною кількістю 10 моль. СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ольховик Захар.

Ответ:

m=1700г

Объяснение:

n=10моль

М(АgNO3) = 108+14+3×16 = 170г/моль

m=n×M=10 моль × 170 г/моль= 1700г