Обчислити масу :б)сірководню H2S кількістю речовини 1,25 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Бортнік Ія.

Ответ:

Дано:

n(H2S)=1,25 моль

Знайти:

m(H2S)-?

Розв'язання:

m=n*M

M(H2S)=2*1+32=2+32=34 г/моль

m=1,25*34=42,5(г)