Маса чадного газу CO дорівнює 392 г. Обчисли, який об'єм займає цей

газ за нормальних умов​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Паша.

Ответ:

Дано:

m(CO)=329 г

V(CO)-?

Объяснение:

n=m/M

n=V/Vm

m/M=V/Vm

M(CO)=12+16=28 г/моль

329/28=x/22.4

x=(329•22.4)/28=263.2 л

V(CO)=263.2 л