Обчисліть масу кальцій карбону(CaCo3) кількістю речовини 3 моль. Пожалуйста расписать ответ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Трохимец Кристина.

Відповідь:

300 г

Пояснення:

Дано:
n(CaCO3)= 3 моль

Знайти:m(CaCO3)-?
Розв'язання:

З формули n=m/M знайдемо m.

m=M*n

М(CaCO3)=40+12+3*16=100 г/ моль
m(CaCO3)=100*3=300 г
Відповідь: m(CaCO3)=300 г