Обчисліть, якій масі відповідає кисень кількістю речовини 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Криванкова Елена.

Відповідь:

m(O2)=160 г

Пояснення:

Дано:

n(O2)= 5 моль

Знайти:

m(O2)-?

Розв'язання:

n=m/M;    m=M*n

M(O2)=2*16=32 г/моль

m(O2)=32 г/моль* 5 моль=160 г

Відповідь:m(O2)=160 г