Помогите пожалуйста решить задачу (Химия) обчислить масу сульфатної кислоти кількістю речовин 1,4

моль

Ответы на вопрос

Отвечает Визер Вова.
Дано:
n(H2SO4)= 1,4 моль
Знайти :
m(H2SO4) -?
Розв’язання :
За формулою n=m/M знайдемо m.
m=M*n
M(H2SO4)=2*1+ 32 + 4*16= 34+64=98 г/моль
m(H2SO4)=98г/моль* 1,4моль=137,2 г
Відповідь: m(H2SO4)=137,2 г