Обчисліть число молекул азоту кількістю речовини 1.5 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Десятова Лиза.

Дано:

n(N2)=4моль

__________

N(N2)-?

Розв'язок:

N=n×Na

N(N2)=1,5моль×6,02×10²³моль⁻¹молекул = 9,03×10²³ молекул