Визначте хімічну формулу газу і його масу, якщо відносна густина цього газу за гелієм 17,75, а

об’єм 2л.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Саша.

Дано:

Dне(газу)=17,75

V(газу)=2л

___________

m(газу)-?

формула-?

Розв'язок:

M(газу)=17,75*4г/моль= 71г/моль       M(Не)=4г/моль

m=М*V/Vm

m(газу)=71г/моль * 2л /22,4 л/моль=6,34г

Цей газ хлор СІ2; М(СІ2)=71г/моль