Укажіть об'ем (н.у.), який займають 10 моль кисню. Тільки

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Латыпова Алия.

V=n×Vm=10×22,4=224литрлв