внаслідок спалювання алкену об'ємом 5,6 л (н.у) утворився карбон (IV) оксид масою 33 г. Знайдіть

молекулярну формулу цієї сполуки​

Ответы на вопрос

Отвечает Талыбов Ильяс.

Ответ:

C3H6 - пропен

Объяснение:

n(CnH2n)=5.6/22.4=0,25 моль

n(CO2)=33/44=0,75

Сгорел объем 1, а выделилось 3 объема CO2

Общая формула горения алкенов

C n H 2n + 3n/2O 2 = nCO 2 + nH 2 O

CnH2n+O2=3CO2+3H2O

C3H6+4,5O2=3CO2+3H2O

C3H6 - пропен