1.Визначити відносну густину кисню за гелієм. 2.Знайти молярну масу газу, якщо його відносна

густина за воднем дорівнює 16 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Объяснение:

1)DHe(O2) = M(O2) /M(He) = 32/4 = 8;

2) M(г) =DH2(г) * M(H2) = 16 * 2 = 32 (г/моль) ;