Знайдіть масові частки елементів у оксиді В 2 О 3


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Слава.

Ответ:

w(B) = 31,4%

w(O) = 68,6%

Дано:

B₂O₃

w(O),w(B)

Рішення:

Mr(B₂O₃) = 11·2+16·3= 70

w(B) =Ar·n\Mr = 11·2\70 = 0,314 или 31,4%

w(O) =Ar·n\Mr = 16·3\70 = 0,686, или 68,6%