Яка кількість речовини магнію міститиме 18.06∙1023 атомів? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Дрекалов Иван.

Ответ:

3 моль

Объяснение:

N=18,06*10²³

n - ?

n=N/Na(N,а снизу маленька а, стала авогадро)

18,06*10²³/6,02*10²³ = 3 моль