Помогите пожалуйста 70 баллов Очень сильно нужно Скільки гCaCO3 випадає в осад, якщо к 200 мл

розчину нітрату кальцію з молярною концентрацією 0,5 моль/л додати надлишок розчину карбонату натрію?ОЧЕНЬ НУЖНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Вадим.

Ответ:

10 грамм

Объяснение:

Ca(NO3)2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaNO3

M(CaCO3)=100 г/моль n(Ca(NO3)2)=CmV

n(Ca(NO3)2)=0.2*0.5=0,1 моль

n(Ca(NO3)2)=n(CaCO3)

m(CaCO3)=0.1*100=10 грамм