Обчисліть масу речовини , що утворилася внаслідок окиснення кальцію кількістю речовини 4 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Василий.

2Ca + O2 = 2cao По у порівнянні

n(Ca) : n(CaO) = 1 : 1, за умовою з 4 моль кальцію утворюється х моль оксиду.

Складемо пропорцію :

1: х = 1: 4, звідси випливає х = 4.

Утворилося 4 моль оксиду.

n * M = 4 * 56 = 224 грами, тут

M = 56 це мовляв я інша маса оксиду, визначається по таблиці Менделєєва.

Відповідь 224 Р.