Який об’єм займає гідроген хлорид за нормальних умов, якщо його маса становить 73г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Рек Илья.

Ответ:

44.8л

Объяснение:

m/M=V/Vm

73/36.5=V/22.4

V=73*22.4/36,5=44.8л