Складіть рівняння реакції таких перетворень. Ca=CaO=Ca(OH)2=Ca(NO3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Ответ:

1. 2Ca+O2=2CaO

2.CaO+H2O=Ca(OH)2

3.Ca(OH)2+Zn(NO3)2= Ca(NO3)2+Zn(OH)2