Допоможіть срочно...... Який об'єм водню можна добути при взаємодій 60 г кальцію з хлоридною

кислотою (HCl) Будласка допоможіть розв'язати задачу.Бо я не розумію що до чого додавати будласка допоможіть бо в інших не ясно звідки взялося сума числа допоможіть прошу якомога швидше відаю усі свой бали які залишилися ........

Ответы на вопрос

Отвечает Размыслович Маргарита.

Відповідь:

V(H2) = 33,6 л

Пояснення:

Ca + 2HCl = CaCl2 + H2

n(Ca) = m(Ca) : M(Ca) = 60 : 40 = 1,5 моль

n(Ca) = n(H2) = 1,5 моль

V(H2) = V * n(H2) = 22,4 *1,5 = 33,6 л