Скільки ферум(2)хлориду утвориться внаслідок взаємодії металевої пластинки і купрум(2)хлориду якщо

збільшити масу пластини на 0,08 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Товстопятая Аня.

Ответ:

1.27 г;

Объяснение:

Fe + CuCl2 = FeCl2 + Cu;

M(Cu) - M(Fe) = 64 - 56 = 8 (г/моль) ;

8 г/моль - 0.08 г

64 г/моль - x г;

x = 64 * 0.08/8 = 0.64 (г) ; x = m(Cu) ;

m(FeCl2) = n(FeCl2) * M(FeCl2) = n(Cu) * M(FeCl2) = m(Cu) /M(Cu) * M(FeCl2) = 0.64/64 * 127 = 1.27 (г) ;