!СРОЧНО ПРОШУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Здійсніть практично такі перетворення 1)Купрум(II) карбонат -

Купрум(II) нітрат - Купрум(II) гідроксид - Купрум(II) оксид 2)Ферум(III) сульфат - ферум(III) гідроксид - ферум(III) оксид - ферум(III) хлорид

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.
1) CuCO3 + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O + CO2↑
Cu(NO3)2 + 2KOH = 2KNO3 + Cu(OH)2↓
Cu(OH)2 = CuO + H2O
2) Fe2(SO4)3 + 6KOH = 2Fe(OH)3↓ + 3K2SO4
2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O
Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O