3 скільки літрів оксиду сірки 4,(SO2) утвориться при згоранні 96 грамів сірки​


Ответы на вопрос

Отвечает Летов Виктор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(S)=96 г

Найти

V(SO2)-?

Решение

S+O2=SO2

n(S)=m/M=96/32=3 моль

n(SO2)=n(S)=3 моль

V(SO2)=n*Vm=3*22.4=67.2 л