Обчислити кількість речовин газу,який займає об'єм 67,2л.


Ответы на вопрос

Отвечает Алембаева Диляра.

Ответ:

3 моль

Объяснение:

Дано:

V=67,2л

Знайти:

n-?

Розв'язання:

n=V/Vm

n=67,2/22,4=3

Відповідь:3 моль