8 Яка масова частка NaOH у розчині, отриманому при розчиненні 4г NaOH у 46г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Гульназ.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NaOH) = 4г

m(H2О) = 46г

Знайти:

w(NaOH) - ?

Розв'язок:

m(розчину) = 46г + 4г = 50г

w(NaOH) = m(NaOH) ÷ m(розчину) • 100% = 4г ÷ 50г • 100% = 8%.

Відповідь: 8%.