Встанови назву основи NaOH, та обчисли її молярну масу. Відповідь: Назва сполуки — . Молярна

маса: г/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Натрій гідроксид;

M(NaOH) = Ar(Na) * N(Na) + Ar(O) * N(O) + Ar(H) * N(H) = 23 * 1 + 16 * 1 + 1 * 1 = 40 г/моль.