Скільки грамів KCl потрібно додати до 450 г 8% розчину цієї ж солі, щоб одержати її 12% розчин?


Ответы на вопрос

Отвечает Ланчези Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(KCl) = 450 г

w1 = 8 %, = 0,08

w2 = 100% = 1

w3 = 12 %, = 0,12

m2 -?

m1 *w1 + m2 * w2 = m3 * w3

450 *0,08 + m2 * 1  = (450 + m2 )* 0,12

36 + m2 = 54 + 0,12m2

0,88m2 = 18

m2 = 18 : 0,88

m = 20,45 г