Опрацювати параграф13. Закінчити рівняння ,розставити коефіцієнти,написати тип реакції. N2O3 + H2O

= … ;  Fe + HCl = … ; H2SO3 = … ; CuSO4 + NaOH = … ; Ca + Cl2 = … ; Zn + H2SO4 = … . Fe + Br2 = … Cu(NO3)2 + KOH = … Fe(OH)3 = … Na + I2 = … CaCl2 + AgNO3 = … Zn + Pb(CH3COO)2 = … .​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

Объяснение:

N2O3 + H2O = 2HNO2 з'еднення

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2↑ заміщення

H2SO3 = H2O + SO2↑ розкладу

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + Na2SO4 обміну

Ca + Cl2 = CaCl2 з'еднення

Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2↑ заміщення

2Fe + 3Br2 = 2FeBr3 з'еднення

Cu(NO3)2 + 2KOH = Cu(OH)2↓ + 2KNO3 обміну

2Fe(OH)3 = Fe2O3+ 3H20 розкладу

2Na + I2 = 2NaI з'еднення

CaCl2 + 2AgNO3 = 2AgCl↓ + Ca(NO3)2 обміну

Zn + Pb(CH3COO)2 = Zn(CH3COO)2 + Pb заміщення