СРОЧНОО!!! 1.Яка кількість речовини міститься у воді масою 100 г? 2. Знайти масу кальцинованої

соди Na2CO3 кількістю речовини 0,5 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Дано:

1. m(H2O) = 100 г

2. n(Na2CO3) = 0,5 моль

Решение:

1. n(H2O) = 100 : 18 = 5,56 моль

2. m(Na2CO3) = 0,5 × 106 = 53 г

----------------------

n = m : M

m = n × M

M(H2O) = 18 г/моль

M(Na2CO3) = 106 г/моль