Встановіть відповідність між рівняннями хімічних реакцій та сумою їх коефіцієнтів: Рівняння

хімічної реакції Сума коефіцієнтів 1) 2HgO = 2Hg + O2 ↑. А 11 2) Ca(OH)2 = CaO + H2O Б 9 3) 4P + 3O2 = 2P2O3 В 5 4) 4P + 5O2 = 2P2O5 Г 3 Д 8 Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.

Объяснение:

1) 2HgO = 2Hg + O2 ↑ В5

2) Ca(OH)2 = CaO + H2O Г3

3) 4P + 3O2 = 2P2O3 Б9

4) 4P + 5O2 = 2P2O5 А11