Поділити число 60 на частини пропорційні числам 2 і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Фёдор.

Відповідь:

24 і 36

Покрокове пояснення:

24/2=12
36/2=12
А 36+24=60, все зійшлося