7. Поставте коефіцієнти, перетворюючи схеми реакцiй на рiвняння N2 + H2→NH3 K,0 + HCI → KCI + H2O

Al,O3 + HNO3 → Al(NO3)3 + H2O C3H6 + O2 → CO2 + H2O 8. Обчисліть, в якій сполуці масова частка Оксигену більше : MnO, чи Fe2O3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

Пояснення:

7. Поставте коефіцієнти, перетворюючи схеми реакцiй на рiвняння

N2 + 3H2→ 2NH3

K20 + 2HCI → 2KCI + H2O

Al2O3 + 6HNO3 → 2Al(NO3)3 + 3H2O

2C3H6 + 9O2 → 6CO2 + 6H2O

8. Обчисліть, в якій сполуці масова частка Оксигену більше : MnO, чи Fe2O3.​
Mr(MnO)= 55 + 16 = 71

w(O) =n×Ar(O)/Mr(MnO) = 1×16/71 = 0.2254 или 22,54%

Mr(Fe2O3)= 2×56 + 3×16 = 160

w(O) =n×Ar(O)/Mr(MnO) = 3×16/160= 0.30 или 30%