У воді масою 170 г розчинили кухонну сіль масою 40 г. Визначте масу розчину та масову частку солі у

розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Петрусь Олександр.

Дано:

m(води) = 170 г

m(солі) = 40 г

Знайти:

m р-ну(солі) - ?

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(води) + m(солі) = 170 + 40 = 210 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 40 * 100% / 210 = 19%.

Відповідь: Маса розчину становить 210 г; масова частка солі - 19%.

Отвечает Кравец Влад.

Відповідь:

m(розчину)=170+40=210г

w=40*100/210=19,05%

Пояснення: