Потрібна допомога! Розставте коефіцієнти в рівняннях реакцій: 1. Н2S + О2 → S + Н2О; 2. Н2О → Н2

+ О2; 5) Li + O2 → Li2 O 3. Al(OH)3 + HNO3 → Al(NO3)3 + H2O; 4. HgO → Hg + О2. 6) P + S → P2S3

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Лиза.

Ответ:

1. 2H²S + O² = 2S + 2H²O

2. 2H²O = 2H² + O²

3. Al(OH)³ + 3HNO³ = Al(NO³)³ + 3H²O

4. 2HgO = 2Hg + O²

5. 4Li + O² = 2Li²O

6. 2P + 3S = P²S³

Объяснение:

Надіюсь, що зрозуміло) ( ² - це індекс; 2 - коефіцієнт)