Обчисліть та вкажіть об’єм кисню, що витрачається на спалювання 2,8 л силану:​


Ответы на вопрос

Отвечает Талынев Даниил.

Ответ:

CH4 + 202 CO2 + 2H2O

6/1=X/2

X=6x2/1=12 л

Відповідь: V(O2) = 12 л.