Масова частка Сульфуру в натрій сульфаті : а) 0,543 б) 0,225 в) 0,128г) 0,975 (30 балів)​


Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Аслан.

Відповідь:

б) 0.225

Пояснення:

Формула натрій сульфату - Na2SO4.

З переодичної системи знаємо, що атомні масси (Ar) елементів формули дорівнюють Ar(Na) = 23, Ar(S) = 32, Ar(O) = 16.  

Для початку знайдемо загальну массу (Mr) натрій сульфату:

Mr(Na2SO4) = 2Ar(Na) + Ar(S) + 4Ar(O) = 2×23 + 32 + 4×16 = 142

Далі просто підставляємо числа під формулу знаходження масової частки (не домножуємо на 100%, оскільки цього не потребує питання):

w = 32/142 = 0.225