В результаті розчинення сульфур(IV) оксиду SO2 у воді утворилась сульфітна кислота. Установи масу

сульфур(IV) оксиду, який вступить у взаємодію з 3 моль води:

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Ирина.

Ответ 192 (г)

Объяснение:

Дано. M(SO2) = 64(г/моль)

n(SO2) = 3моль m(SO2) = 64*3 = 192(г)

m(SO2) -?