. Визначити кількість речовини натрій оксиду Na2O масою 93 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Маллаев Руслан.

Ответ:

1.5 моль

Объяснение:

М(Na2O)=23+23+16=62

n=m/M=93/62=1.5моль