Срочно срочно обчисліть масу кислоти й спирту,які утворюються в результаті гідролізу 125г

етилового естеру метанової кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Данил.

Ответ:

По ур-ю HCOOH+C5H11OH->HCOOC5H11+H20.n(HCOOH)=n(C5H11OH)=n(HCOOHC5H11=m/M=125/116=1,0776моль.

m(HCOOH)=n×M=1,0776×46=49,57г,

m(C5H11OH)=n×M=1,0776×88=94,83г.

m(HCOOH)=49,57г.

поставте будь ласка корону (найкращу відповідь)