Розчин 170г з масовою часткою кислоти 20% розвели водою масою 30г.Обчислити масову частку речовини

після розчинення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумкин Михаил.

Ответ:

Спочатку знайдемо масу кислоти в початковому розчині:

0.2 * 170 г = 34 г

Після розчинення маса розчину стала 170 г + 30 г = 200 г. Масова частка кислоти в розчині тепер дорівнює:

34 г / 200 г * 100% = 17%

Відповідь: 17%

Отвечает Мотрунич Віталій.

Ответ:

20% масової частки означає, що на кожні 100 грамів розчину, 20 грамів є кислотою. Таким чином, кількість кислоти у початковому розчині:

170 г розчину × 0,20 (масова частка кислоти) = 34 г кислоти

Після розчинення маса розчину збільшується до 170 г + 30 г = 200 г.

Тепер можна визначити масову частку кислоти у розчині після розчинення:

34 г кислоти : 200 г розчину = 0,17 або 17% масової частки.

Отже, масова частка речовини після розчинення становить 17%.