1. маса розчину =50г, W - 2%, знайти масу розчиненої речовини та масу води. 2. маса розчину =

50г, W - 6%, знайти масу розчиненої речовини та масу води.даю 90 балів! дужееее потрібно ;(​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Нина.

Ответ:

Объяснение:

Маса розчиненої речовини в 50 г розчину з концентрацією 2% (що означає, що у 100 г розчину є 2 г розчиненої речовини):

2 г (розчиненої речовини) = 2% * 100 г (розчину)

Маса води в розчині:

50 г (розчину) - 2 г (розчиненої речовини) = 48 г (води)

Маса розчиненої речовини в 50 г розчину з концентрацією 6%:

3 г (розчиненої речовини) = 6% * 50 г (розчину)

Маса води в розчині:

50 г (розчину) - 3 г (розчиненої речовини) = 47 г (води)

Нагадаємо, що у відсотках вагових концентрацій розчиненої речовини водою маємо вираз:

% (w/w) = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100%