Обчисліть та позначте масову частку солі якщо у воді масою 320 грамів розчинили сіль масою в 40 г


Ответы на вопрос

Отвечает Тафинцев Сергей.

Ответ:Приблизно 11%

Объяснение:

Загальна маса = 320+40=360г

360г = 100%

40г   = x

x=(40*100)/360=~11%